60-LECIE SZKOŁY

ŻYCZENIA DLA SZKOŁY

MOJA SZKOŁA MA 60 LAT

 Chciałoby się zaśpiewać: „Sześćdziesiąt lat minęło, jak jeden dzień ……”. Nie trzeba być orłem z matematyki, aby stwierdzić, że 1 września 2020 roku minęło 60 lat od pierwszego dzwonka w Szkole Podstawowej nr 215. Zapraszamy na krótki filmik zawierający najważniejsze wydarzenia z życia szkoły na przestrzeni lat oraz nieco informacji o jej obecnym funkcjonowaniu. Społeczność naszej szkoły postanowiła także z tej okazji wspólnie wyrecytować fragmenty słynnej „Reduty Ordona” Adama Mickiewicza, które również można znaleźć w filmie. Pozostało tylko wybrać, którą wersję wolisz obejrzeć.

Pamiętaj, że możesz zobaczyć obie. Miłego oglądania!

film 1FILM 2

List dyrektora

http://sp215.info/s2/dokumenty/artykuly/2021/21/sp215-logo.jpg

 

List Dyrektora

 

SzkołyPodstawowej nr 215

 

im. Piotra Wysockiego w Warszawie

 

z okazji 60 – leciadziałalności placówki

 

 


Drodzy Uczniowie, Rodzice, Absolwenci, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Szanowni Państwo !

Rok 2020/21 jest już sześćdziesiątym z kolei rozdziałem w historii naszej szkoły.
Każdy z nich to opowieść o ludziach, którzy w tych murach pracowali, uczyli się, osiągali sukcesy - te wielkie i te mniejsze, czasem mierzyli się z trudnościami, a czasem głęboko przeżywali porażki.
To oni przez lata tworzyli historię naszej szkoły, a dziś tworzymy ją my wszyscy.
Sześćdziesiąt lat to bardzo dużo czasu, to księga wielu różnych wydarzeń w życiu człowieka.
Z dziejami szkoły jest podobnie. W ciągu minionych dziesięcioleci powstała zatem opowieść o ponad 7 tysiącach uczniów, którzy opuścili jej mury jako absolwenci, o wielu dziesiątkach nauczycieli przekazujących swoją wiedzę najlepiej, jak potrafili, o licznych pracownikach administracji, o bardzo wielu ważnych, podniosłych momentach, budujących wspólnotę, kształtujących etos tego wyjątkowego miejsca.

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu „Moja szkoła ma 60 lat”

W konkursie wiedzy z okazji 60-lecia szkoły wzięło udział bardzo dużo uczniów, oto zwycięzcy:

Czytaj więcej...

Gra terenową z okazji 60 lecia szkoły

Drodzy Państwo, uczniowie serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Przygotowaliśmy dla Was grę terenową (spacer) z okazji 60 lecia naszej szkoły.

 Instrukcja spacer