Drodzy Rodzice

W tym niecodziennym, pełnym wyzwań czasie chcielibyśmy zaproponować Wam nasze wsparcie i pomoc. Specjaliści Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 16 pracują w formie zdalnej. Prowadzą zajęcia z dziećmi, instruktaże, publikują materiały edukacyjne i nie tylko. Codziennie, bezpośrednio możecie Państwo kontaktować się z psychologiem, pedagogiem, terapeutą, logopedą, psychodietetykiem, mediatorem czy interwentem kryzysowym. Dyżury pełnione są przez cały dzień (również w godzinach wieczornych), za pośrednictwem telefonu, Skype'a, maila.

Zapraszamy do kontaktu nie tylko w sprawach związanych z edukacją, ale również tych dotyczących kwestii wychowawczych, trudnych sytuacji rodzinnych, obniżonego nastroju, niepokojów związanych z bieżącą sytuacją. Na naszej stronie internetowej publikujemy przygotowywane przez specjalistów Poradni  materiały i informacje, które mogą być przydatne dla Państwa.

W ramach programu - Obrona na DWA MÓZGI zachęcamy do korzystania ze wsparcia psychologa mgr Magdaleny Krakowian-Rzący i psychodietetyka mgr Mariusza Antonowicza, w walce z obniżonym nastrojem.

W ramach Psychologicznego Centrum Wsparcia dla Rodziców i Uczniów mamy ogólnowarszawskie dyżury telefoniczne - https://edukacja.warszawa.pl/tagi/psychologiczne-centrum-wsparcia-dla-rodzicow-i-uczniow

Szczegółowe informacje na temat podejmowanych działań oraz o dostępności specjalistów można znaleźć na stronie -   https://ppp16.waw.pl/praca-poradni-podczas-stanu-epidemii