Koło - Mały Reporter

Koło ,,Mały Reporter” działa w Szkole Podstawowej nr 215 od roku 2001. Zajmujemy się pisaniem sprawozdań, opinii, recenzji przeczytanych książek, oglądanych filmów, spektakli teatralnych. Przeprowadzamy wywiady z ciekawymi ludźmi - aktorami, pisarzami, sportowcami (Robert Korzeniowski, Kamila Skolimowska, piłkarze Polonii Warszawa). Od 2003 roku wydajemy gazetkę szkolną ,,Mały Reporter”. Przygotowujemy również audycje radiowe, które są transmitowane przez szkolny radiowęzeł.

WYDANIA JUBILEUSZOWE

Mały Reporter - wydanie specjalne z okazji 50-lecia szkoły - listopad 2010
Wydanie jubileuszowe przygotowane przez uczniów klas VIa, IIIc, IIIb i IIc oraz opiekuna Koła Ewę Szulińską.

Mały Reporter - wydanie specjalne z okazji 55-lecia szkoły - czerwiec 2016

 

WYDANIA ARCHIWALNE

Mały Reporterze !!!

Raz jeszcze dziękujemy za owocną współpracę i pomoc w tworzeniu 1 numeru naszej szkolnej gazetki.

Cały nakład rozszedł się w mgnieniu oka!!! To dzięki Wam odnieśliśmy ten sukces.
Co dalej? Pracujemy nad kolejnym numerem!
Odwiedziłeś wyjątkowe miejsce? Napisałeś wiersz? Wziąłeś udział w ciekawym wydarzeniu odbywającym się na terenie szkoły? Wiesz skąd wzięły się polskie tradycje świąteczne? A może chcesz nas zachęcić do jazdy na nartach i wiesz jak zadbać o bezpieczeństwo na stoku?
Kto opisze to lepiej niż TY?! 

WSZYSTKICH zainteresowanych uczniów prosimy o przygotowanie autorskich artykułów wraz z podpisem (imię, nazwisko, klasa) oraz przesyłanie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie do nauczycielki (Patrycja Klos).
Objętość artykułu nie powinna przekraczać jednej strony w formacie A4 ( czcionka 12, Times New Roman, interlinia 1,5). Do tekstu można załączyć zdjęcia. Jeśli nie posiadasz komputera, możesz napisać artykuł ręcznie.
Mile widziane artykuły pisane w język angielskim :
Najlepsze prace zostaną opublikowane w szkolnej gazetce.

Redakcja gazetki szkolnej "Mały Reporter"