Osiągnięcia uczniów

XIII Dzielnicowy Konkurs Znajomości Literatury Dziecięcej

http://sp215.info/s2/images/ilustracje/ksiazka.jpg25 lutego 2019r. w naszej szkole odbył się Konkurs Znajomości Literatury Dziecięcej dla uczniów klas III. W konkursie wzięło udział 10 uczniów.

Oto nasi laureaci:
I miejsce: Pola Psurska – IIIc
II miejsce: Tosia Borecka – IIIb
        Miłosz Trefler – IIIb
        Maja Szeląg – III c
III miejsce: Patrycja Moga – IIIb
        Stanisław Mossakowski – IIIc

Czytaj więcej...

XVII Dzielnicowy Konkurs Literacki

http://sp215.info/s2/images/ilustracje/pioro2.jpg5 marca 2019r. w naszej szkole odbył się Konkurs Literacki dla uczniów klas III. W konkursie wzięło udział 9 uczniów.

Oto nasi laureaci:

I miejsce: Maja Szeląg – IIIc
II miejsce: Wiktoria Ptak – IIIc
III miejsce: Basia Legutowska – IIIa
         Kacper Dylewski – IIIb

Czytaj więcej...

Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas trzecich

ilustracjaDnia 28.02.2019r. w naszej szkole odbył się szkolny etap Warszawskiego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas trzecich MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA.
W konkursie wzięło udział 14 uczniów z trzech klas trzecich.

Oto nasi laureaci: 
I miejsce: Bartosz Dałkowski kl. IIIc
II miejsce: Stanisław Mossakowski kl. IIIc
III miejsce: Barbara Legutowska kl. IIIa
                Juliusz Kolanowski kl. IIIc

Czytaj więcej...

Puchar Dyrektora STO 1027 i zawody - Od Młodzika do Olimpijczyka

http://sp215.info/s2/dokumenty/artykuly/2019/puchar-1.jpg• 26 i 27 lutego odbyły się zawody O Puchar Dyrektora STO 1027. Nasza drużyna (46 osób) zajęła 2 miejsce w klasyfikacji ogólnej zdobywając 29 medali
 
• 2 marca odbyły się zawody "Od Młodzika do Olimpijczyka"Nasi medaliści to Staś Jakubowski, Staś Kamieński i Magdalena Pastuszka

XII SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „PLUSZOWY MIŚ – ŚWIĘTO NARODOWE PLUSZAKI BIAŁO-CZERWONE”

ilustracjaDnia 21 listopada 2018r. w naszej szkole dla oddziału przedszkolnego i klas pierwszych odbył się
 XII SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „PLUSZOWY MIŚ – ŚWIĘTO NARODOWE PLUSZAKI BIAŁO-CZERWONE”
oto nasi laureaci:

 

 



Klasy pierwsze
I miejsce – Laura Piasecka kl. Id

Czytaj więcej...