Osiągnięcia uczniów

Szkolne Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia

http://sp215.info/s2/images/ilustracje/matematyka7.jpgDnia 15 maja 2019r. w naszej szkole odbyły się Szkolne Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia.

Oto laureaci  Szkolnych Mistrzostw w Tabliczce Mnożenia 2019:

I miejsce Miłosz Trefler 3 b

II miejsce Barbara Legutowska 3 a

III miejsce Tamara Czebiałko 3 a

Wyróżnienia: Maja Brzozowska 3 b, Maks Dziubak 3 b, Julian Kolanowski 3 c

Gratulujemy!

Czwórbój lekkoatletyczny

Bardzo udanie zakończyła rozgrywki o mistrzostwo dzielnicy w  czwórboju lekkoatletycznym :
Dziewczynki klas IV-VI zdobyły mistrzostwo!!!
Kilka dni  później odbyły się Mistrzostwa Warszawy, w których dziewczynki zajęły bardzo wysokie VI miejsce
Chłopcy uplasowali się na wysokim III miejscu.
GRATULUJEMY ZAWODNIKOM! !!!!!!

Laureaci Małej Olimpiady Matematycznej

grafikaLaureaci Małej Olimpiady Matematycznej - etap dzielnicowy w dniu 20.03.2019r. odbył się XVII Dzielnicowy Konkurs Matematyczny edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego będący trzecim etapem Małej Olimpiady Matematycznej.

W konkursie brało udział 57 uczniów klas III z 11 szkół podstawowych dzielnicy Praga Południe.
Ze szkoły nr 215 laureatami zostali :
I miejsce – Stanisław  Mossakowski  – 20 pkt.
II miejsce – Bartosz  Dałkowski  – 19 pkt. 

Czytaj więcej...

XIII Dzielnicowy Konkurs Znajomości Literatury Dziecięcej

http://sp215.info/s2/images/ilustracje/ksiazka.jpg25 lutego 2019r. w naszej szkole odbył się Konkurs Znajomości Literatury Dziecięcej dla uczniów klas III. W konkursie wzięło udział 10 uczniów.

Oto nasi laureaci:
I miejsce: Pola Psurska – IIIc
II miejsce: Tosia Borecka – IIIb
        Miłosz Trefler – IIIb
        Maja Szeląg – III c
III miejsce: Patrycja Moga – IIIb
        Stanisław Mossakowski – IIIc

Czytaj więcej...

XVII Dzielnicowy Konkurs Literacki

http://sp215.info/s2/images/ilustracje/pioro2.jpg5 marca 2019r. w naszej szkole odbył się Konkurs Literacki dla uczniów klas III. W konkursie wzięło udział 9 uczniów.

Oto nasi laureaci:

I miejsce: Maja Szeląg – IIIc
II miejsce: Wiktoria Ptak – IIIc
III miejsce: Basia Legutowska – IIIa
         Kacper Dylewski – IIIb

Czytaj więcej...