Osiągnięcia uczniów

Osiągnięcia uczniów

Bardzo dobrze rozpoczął się nowy rok szkolny 2019/2020 w rywalizacji WOM.

Nasi zawodnicy rywalizując w Indywidualnych biegach przełajowych zajęli czołowe lokaty w dzielnicy:

Zuzanna Pawlak IV miejsce

Bogusławski Jan VI miejsce

Julia Arkuszewska V miejsce

Gola Jędrzej IX miejsce

Patrycja Solińska X miejsce

Bartosz Kosiński III miejsce

Kacper Jarząbek II miejsce

Ignacy Wiśniewski III miejsce

Kilka dni później w biegach sztafetowych kategorii młodzież

dziewczynki zajęły I miejsce w dzielnicy,

chłopcy w kategorii dzieci zajęli III miejsce.

 

Gratulujemy i życzymy udanych występów w Mistrzostwach Warszawy.

 

osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2018 / 2019

Laureaci szkolnego etapu Konkursu Przyrodniczego

http://sp215.info/s2/images/ilustracje/przyroda-konkurs.jpgSzkolny etap Konkursu Przyrodniczego dla klas trzecich odbył się 30.04.2019r.

Oto nasi zwycięzcy:

I miejsce - Aleksandra Maćkowska 3a

II miejsce - Maja Szeląg 3c

III miejsce - Barbara Legutowska 3a

Wyróżnienia: Patrycja  Moga 3b, Stanisław Jakubowski 3a,

Gratulujemy!

Szkolne Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia

http://sp215.info/s2/images/ilustracje/matematyka7.jpgDnia 15 maja 2019r. w naszej szkole odbyły się Szkolne Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia.

Oto laureaci  Szkolnych Mistrzostw w Tabliczce Mnożenia 2019:

I miejsce Miłosz Trefler 3 b

II miejsce Barbara Legutowska 3 a

III miejsce Tamara Czebiałko 3 a

Wyróżnienia: Maja Brzozowska 3 b, Maks Dziubak 3 b, Julian Kolanowski 3 c

Gratulujemy!

Czwórbój lekkoatletyczny

Bardzo udanie zakończyła rozgrywki o mistrzostwo dzielnicy w  czwórboju lekkoatletycznym :
Dziewczynki klas IV-VI zdobyły mistrzostwo!!!
Kilka dni  później odbyły się Mistrzostwa Warszawy, w których dziewczynki zajęły bardzo wysokie VI miejsce
Chłopcy uplasowali się na wysokim III miejscu.
GRATULUJEMY ZAWODNIKOM! !!!!!!

Laureaci Małej Olimpiady Matematycznej

grafikaLaureaci Małej Olimpiady Matematycznej - etap dzielnicowy w dniu 20.03.2019r. odbył się XVII Dzielnicowy Konkurs Matematyczny edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 141 im. majora Henryka Sucharskiego będący trzecim etapem Małej Olimpiady Matematycznej.

W konkursie brało udział 57 uczniów klas III z 11 szkół podstawowych dzielnicy Praga Południe.
Ze szkoły nr 215 laureatami zostali :
I miejsce – Stanisław  Mossakowski  – 20 pkt.
II miejsce – Bartosz  Dałkowski  – 19 pkt. 

Czytaj więcej...