Akcja "Orzechy i żołędzie"

    Początek roku szkolnego a zwłaszcza październik, był bardzo pracowitym miesiącem dla naszego Szkolnego Koła Wolontariatu. 

    W dniach od 19 – 23 października, nasze koło wzięło udział w akcji charytatywnej „Orzechy i żołędzie”. Aby nagłośnić akcję w naszej szkole, uczniowie zrobili specjalne plakaty informacyjne, które zostały rozwieszone w widocznych miejscach na terenie budynku. Akcja polegała na  przeprowadzeniu zbiórki, orzechów i żołędzi, w celu przekazania ich opiekunom warszawskiego Zoo. Akcja ta cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, brali w niej udział młodsi jak i starsi uczniowie. W rezultacie zebrano dwa duże (wcześniej przygotowane) kartony, które dnia 24.10.  zostały przekazane na rzecz zwierząt w warszawskim Zoo.

 

Dziękujemy wolontariuszom i wszystkim uczniom, którzy wzięli czynny udział w naszej akcji

Opiekunowie SKW.