Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla oddziału przedszkolnego - 01.09.2021 r.
• Dyrekcja
• wychowawcy oddziału przedszkolnego
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego - 01.09.2021 r.
• Dyrekcja
• wychowawcy oddziałów 1-8
• p. Magdalena Urbańska - dekoracja
• p. Małgorzata Izdebska-Bourass – oprawa muzyczna
Dzień głośnego czytania - 30.09.2021 r.
• wychowawcy I-III
• nauczyciele języka polskiego
• nauczyciele przedmiotów
• wychowawcy świetlicy
Międzynarodowy Dzień Muzyki – 01.10.2021 r.
• Małgorzata Izdebska-Bourass – odpowiedzialna
• wychowawcy oddziałów – dekoracje w salach lekcyjnych
• wychowawcy świetlicy – dekoracje w salach świetlicowych
Międzynarodowy Dzień Osób Starszych – 01.10.2021r.
• opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
• opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu
Rocznica Powstania Warszawskiego - 04.10. 2021 r.
• p. Hanna Ostrowska
• Jerzy Kąkol
Światowy Dzień Zwierząt - 05.10.2021 r.
• wychowawcy oddziałów
• nauczyciele przyrody
• opiekunowie Samorządu Uczniowskiego
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia – 05.10. 2021 r.
• p. Urszula Śmietanka
• p. Katarzyna Malinowska
• p. Beata Kurant
• p. Kamila Jałosińska
Święto Edukacji Narodowej – 14.10.2021 r.
• zespół samokształceniowy nauczycieli języków obcych nowożytnych
Ślubowanie klas I – 15.10.2021 r.
• wychowawcy klas pierwszych
• p. Magdalena Urbańska - dekoracja
• p. Małgorzata Izdebska-Bourass – oprawa muzyczna
• wychowawcy świetlicy - pomoc przy dekoracji
Akcja Pola Nadziei – październik 2021 r.
• p. Agnieszka Sowińska
Międzynarodowy miesiąc bibliotek – cały październik 2021 r.
• nauczyciele bibliotekarze
Międzynarodowy Dzień Postaci z bajek – 15.10.2021 r.
• wychowawcy oddziału przedszkolnego
• wychowawcy klas I-III
• wychowawcy świetlicy
Warszawski Dzień Dobrego Jedzenia w naszej szkole – 08. 11.2021 r.
• p. Luiza Gocławska – odpowiedzialna
• p. Karolina Rostkowska
• p. Magdalena Styś
• p. Kamila Kalińska
Święto - Odzyskanie Niepodległości – 10.11.2021 r.
• p. Bożena Kowaliszyn-Jabłońska – odpowiedzialna
• p. Agnieszka Jaworska
• p. Małgorzata Janus
• p. Magdalena Urbańska – dekoracja
• p. Małgorzata Izdebska-Bourass –oprawa muzyczna
• wychowawcy świetlicy – pomoc przy dekoracji
Światowy Dzień Ochrony Praw Dziecka – 19.11.2021 r.
• nauczyciele specjaliści
Dzień Pluszowego Misia – 25.11.2021 r.
• wychowawcy klas pierwszych
• p. Kamila Kalińska
• p. Joanna Cap
• p. Klaudia Lachowska
Święto Patrona Szkoły - 30.11. 2021 r.
• p. Aneta Pawliszak-Gontarz – odpowiedzialna
• p. Anna Rojek
• p. Dagmara Ziemba
• p. Paweł Kubicki
• p. Magdalena Urbańska - dekoracja
• p. Małgorzata Izdebska-Bourass –oprawa muzyczna
• wychowawcy świetlicy – pomoc przy dekoracji
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza
Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych– 2,3.12.2021 r.
• p. Magdalena Zembrzuska – odpowiedzialna
• p. Lucyna Lipińska
• p. Maria Wilk
• wychowawcy oddziałów
Światowy Dzień Życzliwości - 10.12. 2021 r.
• p. Karolina Kocon - odpowiedzialna
• p. Klaudia Lachowska
• p. Dominika Witak
• p. Paulina Krówka
Wigilia – Jasełka – 20.12. 2021 r.
• p. Magdalena Zembrzuska - odpowiedzialna
• p. Magdalena Urbańska – dekoracja
• wychowawcy świetlicy – pomoc przy dekoracji
• p. Jadwiga Jasińska
• ks. Tomasz Kowalczyk
• p. Małgorzata Izdebska-Bourass –oprawa muzyczna
Dzień Babci i Dziadka – 20,21 .01.2022 r.
• wychowawcy oddziałów
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego – 21.02.2022 r.
• p. Anna Kowalczuk - odpowiedzialna
• p. Magdalena Styś
• p. Anna Świerczewska
• p. Justyna Smaga
Międzynarodowy Dzień e-książki – 03.03.2022 r.
• nauczyciele bibliotekarze
• p. Patrycja Michalik
• p. Barbara Gama Mosiewicz
Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych – marzec 2022 r.
• p. Dagmara Ziemba - odpowiedzialna
• p. Jerzy Kąkol
• wychowawcy klas I
Międzynarodowy Dzień Wody – konkursy – 23.03.2022 r.
• p. Beata Kurant - odpowiedzialna
• p. Agnieszka Krzemińska
• p. Żaneta Biaduń- Żółkiewicz
• p. Marzena Lipka
• p. Natalia Nowak
Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci – 01.04.2022 r.
• nauczyciele bibliotekarze
• p. Anna Lato
Światowy Dzień Zdrowia – 08.04.2022 r.
• nauczyciele wychowania fizycznego
• pielęgniarka szkolna
• p. Luiza Gocławska
• p. Małgorzata Kobus
Światowy Dzień Ziemi - 21.04.2022 r.
• p. Żaneta Biaduń – Żółkiewicz
• p. Marzena Lipka
• p. Natalia Nowak
• p. Iwona Ciabattini
Dzień Flagi 2 maja - 28.04.2022 r.
• p. Jacek Kimula - odpowiedzialny
• p. Marta Lis
• p. Krzysztof Zdziechowski
Święto Konstytucji 3-go Maja – 29.04.2022 r.
• p. Anna Rojek - odpowiedzialna
• p. Anna Świerczewska
• p. Agnieszka Krzemińska
• p. Magdalena Urbańska – dekoracja
• p. Małgorzata Izdebska-Bourass –oprawa muzyczna
• wychowawcy świetlicy – pomoc przy dekoracji
Dzień Matki i Ojca – 25, 26.05. 2022 r.
• wychowawcy oddziałów
Międzynarodowy Dzień Dziecka – 01.06.2022 r.
• wychowawcy oddziałów
• nauczyciele specjaliści
Uroczyste zakończenie roku szkolnego – 24. 06. 2022 r.
• Dyrekcja
• wychowawcy oddziałów
• p. Magdalena Urbańska - dekoracja
• wychowawcy świetlicy – pomoc przy dekoracji
• p. Małgorzata Izdebska-Bourass –oprawa muzyczna
• opiekunowie Pocztu Sztandarowego
• opiekun werblistów
Forma organizacji uroczystości dostosowana do aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju.
Dyrektor szkoły
- Małgorzata Rydzewska
Wicedyrektor szkoły
- Ewa Gosk
- Magdalena Wierzbicka
Kierownik świetlicy
- Anna Głowacka
Edukacja wczesnoszkolna
- Beata Kurant
- Marta Lis
- Jadwiga Lutomska
- Hanna Ostrowska
- Katarzyna Malinowska
- Marzena Zawadzka
- Klaudia Lachowska
- Agnieszka Krzemińska
- Małgorzata Kobus
- Magdalena Pawlik-Rybicka
- Justyna Maliszewska
Oddział przedszkolny
- Karolina Karolak
- Adrianna Kwaśniewska
Język polski
- Aneta Pawliszak-Gontarz
- Wioletta Gientka
- Agnieszka Sowińska
- Bożena Kowaliszyn-Jabłońska
Historia
- Jacek Kimula
- Dagmara Ziemba
- Magdalena Wierzbicka
Język angielski
- Maja Topolnicka
- Agnieszka Jaworska
- Agnieszka Sikora-Osmańska
- Anna Świerczewska
- Luiza Gocławska
Język niemiecki
- Katarzyna Sękowska
Matematyka
- Marta Pilewicz
- Urszula Śmietanka
- Marzena Kuźmik-Napieracz
- Olena Aleksyeyenko
- Kamila Jałosińska
Fizyka
- Marzena Kuźmik
- Olena Aleksyeyenko
Chemia
- Elżbieta Ratyńska-Sidor
Przyroda
- Żaneta Biaduń-Żółkiewicz
- Marzena Lipka
Biologia
- Żaneta Biaduń-Żółkiewicz
Geografia
- Marzena Lipka
Muzyka
- Małgorzata Izdebska-Bourass
Technika
- Katarzyna Bielecka
Informatyka
- Jerzy Kąkol
- Katarzyna Bielecka
Plastyka
- Anna Paszkiewicz
WF
- Agnieszka Fijałkowska
- Maria Strusińska
- Dariusz Łopaciński
- Andrzej Szady
- Tomasz Borucki
- Paweł Kubicki
- Krzysztof Zdziechowski
- Dominika Szostek
WDŻ
- Żaneta Biaduń-Żółkiewicz
- Marzena Lipka
WOS
- Dagmara Ziemba
Religia
- Tomasz Kowalczyk
- Jadwiga Jasińska
- Aneta Jasińska
Etyka
- Hanna Ostrowska
Edukacja dla bezpieczeństwa
- Krzysztof Zdziechowski
Język polski jako obcy
- Magdalena Wierzbicka
- Agnieszka Krzemińska
- Luiza Gocławska
Świetlica
- Małgorzata Rydzewska
- Ewa Gosk
- Anna Głowacka
- Anna Lato
- Jerzy Kąkol
- Hanna Kruszewska
- Luiza Gocławska
- Karolina Lewandowska
- Ilona Szelągowska
Biblioteka
- Jerzy Kąkol
- Dagmara Ziemba
Terapia pedagogiczna
- Małgorzata Brach-Kęska
Logopeda
- Anna Kowalczuk
Psycholog
- Małgorzata Krupa
- Katarzyna Klimaszewska
Pedagog specjalny
- Małgorzata Krupa
- Karolina Kocon
Socjoterapeuta
- Karolina Kocon
Nauczyciele współorganizujący proces kształcenia
- Barbara Mrowińska
- Agata Radzka
- Paulina Krówka
- Karolina Golanowska
- Magdalena Kliber
- Aleksandra Prokop
Doradztwo zawodowe
- Agata Radzka
Szkoła Podstawowa nr 215 w Warszawie
im. Piotra Wysockiego
ul. Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. (22) 610-67-79