Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych rozpocznie się 16 maja br. i odbywać się będzie w elektronicznym systemie rekrutacji na stronie: https://warszawa.edu.com.pl
Oferta edukacyjna udostępniona zostanie w systemie 28 kwietnia.
Szczegółowy harmonogram rekrutacji: https://edukacja.um.warszawa.pl/harmonogram-rekrutacji2
Na stronie Biura Edukacji na bieżąco publikowane są wszelkie informacje dot. postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2025/2026, w tym wykaz dni otwartych w szkołach ponadpodstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę.

SP215 brała udział w programie Ministerstwa Sportu i Turystyki "Mały Mistrz".
Program polegał na prowadzenia zajęć Wychowania Fizycznego w klasach 1-3 przez nauczyciela Wychowania Fizycznego.
W programie brały udział trzy klasy z naszej szkoły.
Zapraszamy do oglądania zdjęć

Rekrutacja do klas I w szkołach podstawowych rozpocznie się 4 marca br. o godz. 13:00 i prowadzona będzie za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji: Kompleksowy system rekrutacji. Szczegółowe informacje nt. harmonogramu, zasad przyjęć oraz kryteriów rekrutacji znajdą Państwo w linkach poniżej:

http://sp215.info/s3/dokumenty/artykuly/2024/12/wsparcie-na-starcie.jpgW listopadzie w naszej szkole odbyły się warsztaty o BIUSTOpogadance z ramienia Fundacji WPARCIE NA STARCIE,  której misją jest edukacja nastolatek i młodych kobiet na temat kompleksowego dbania o zdrowie piersi poprzez wyrobienie zdrowych nawyków na całe życie.
Na zajęciach dziewczęta z klas 8 zgłębiały wiedzę z zakresu profilaktyki raka piersi i brafittingu, czyli właściwego doboru biustonosza. Wolontariuszka,        Pani Agnieszka Żelska, poruszała ważne tematy dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Dziewczęta miały możliwość przećwiczyć na fantomach jak prawidłowo wykonać samobadanie piersi.