http://sp215.info/s3/dokumenty/artykuly/2023/11/paczka-img.jpg

Zapraszamy uczniów i rodziców do udziału w akcji "Paczka inna niż zwykle", która wspiera funkcjonowanie hospicjum stacjonarnego Sióstr Felicjanek im. bł. Hanny Chrzanowskiej w Warszawie.

W ramach akcji w dniach 27 listopada - 1 grudnia na terenie naszej szkoły będzie prowadzona zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy, które będą służyć w pielęgnacji nad chorymi.

http://sp215.info/s3/dokumenty/artykuly/2023/11/wolont-1.jpgOd początku roku szkolnego Wolontariat w naszej szkole jest bardzo aktywny; we wtorki i czwartki na przerwach prowadzi " Kawiarenkę szkolną".
Wolontariusze - upieczone w domu ciasto - sprzedają na przerwach, a pozyskany ze sprzedaży dochód przeznaczają na zaprzyjaźnioną szkole w Afryce(w Kenii) oraz na Mini Zoo prowadzone w Ośrodku Rehabilitacji " Helenów" dla zwierząt poszkodowanych w wypadkach. Cała społeczność szkolna bardzo aktywnie włącza się w w/ wymienione akcje Wolontariatu
Zapraszamy do oglądania zdjęć

http://sp215.info/s3/dokumenty/artykuly/2023/03/wielkopostne_porzadki-2023.jpgW ramach akcji "Wielkopostne porządki" w dniach 28 marca - 3 kwietnia br. Szkolne Koło Wolontariatu organizuje zbiórkę artykułów chemii gospodarczej z przeznaczeniem dla Domu Pomocy Społecznej przy ul. Hetmańskiej w Warszawie.

Zbieramy następujące artykuły:
•    płyny do mycia naczyń, podłóg i okien
•    ściereczki
•    proszki do prania
•    mydło
•    papier

Przyniesione rzeczy uczeń może dostarczyć do sali 34 lub przekazać Wolontariuszom.
Zachęcamy do włączenia się w akcję!
SKW

Wolontariusze rozpoczęli przygotowania do balu, który jest organizowany dla uczniów klas I-III.
Wspólnymi siłami zostało napompowanych ponad 100 balonów. Przygotowano również kufer z nagrodami zebranymi od Rady Rodziców i rodziców poszczególnych klas. Zapowiada się dobra zabawa.

http://sp215.info/s3/dokumenty/wolontariat/przygotowania_do_balu.jpg