Wolontariat

Wielka Charytatywna Zbiórka Grosza

W dniach 18-29 października 2021r. na terenie naszej szkoły trwa akcja Wielka Charytatywna Zbiórka Grosza. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom z Domów Samotnej Matki i Domów Dziecka. 

Do specjalnie przygotowanych skarbonek zbieramy monety o wszystkich nominałach (również banknoty).

Zachęcamy do udziału w akcji!

Wolontariusze SKW SP 215

 

 

Warszawskie Święto Drzewa

Szkolne Koło Wolontariatu włączyło się w 5 edycję akcji „Warszawskie Święto Drzewa - Milion drzew dla Warszawy". Podejmujemy działania!!!

http://sp215.info/s2/dokumenty/artykuly/2021/10/drzewa.jpg

 

Zbiórka dla Schroniska pod Psim Aniołem

4 października obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji wspólnie z Wawerskim Centrum Kultury (Filia Falenica) podejmujemy się zbiórki na zwierzaki ze Schroniska pod Psim Aniołem.Są potrzebne takie rzeczy jak: karma sucha dla psów i kotów, puszki, koce, kołdry, smycze, zabawki (odpowiednie dla zwierząt).

Dary można przynosić do wolontariuszy SKW, którzy będą je zbierać w oznaczone kartony, podczas przerw na I i II piętrze.

Nie zwlekaj! Włącz się i pomagaj!

 Akcja trwa tylko do 22 października 2021r.

Wolontariusze SKW SP215

 

Rozpoczynamy nabór do Szkolnego Koła Wolontariatu

Czytaj więcej...

Akcja PCK "Gorączka Złota"

   Z okazji IX edycji ogólnopolskiej kampanii Polskiego Czerwonego Krzyża "Gorączka Złota PCK", nasza placówka pragnie wspomóc dzieci z terenu Warszawy i Województwa Mazowieckiego, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej i rodzinnej. W tym celu serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły do zbiórki monet, która potrwa do 21 maja.

   Co zbieramy? (monety: 1gr, itd.) Monety będą zbierane przez naszych wolontariuszy do specjalnego baniaka oznaczonego logiem akcji, na terenie budynku szkoły.

 

Liczymy na waszą pomoc i wielkie serca

Szkolne Koło Wolontariatu

 

Podkategorie