image0.jpgW zawodach z koszykówki klas młodszych reprezentacja szkoły SP215 zdobyła pierwsze miejsce w dzielnicy.
Skład: Alicja Szymańska, Barbara Maćkowska, Kołacin Karolina, Rymaszewska Klara, Zuzanna Duda, Hanna Borzym, Helena Mossakowska, Natasza Miecznikowska, Nicola Chrościcka, Antonina Karwicka, Halszka Kuc

Zapraszamy do oglądania zdjęć

2 miejsce w zawodach dzielnicowych w Unihokeju chlopców starszych w składzie: Artur Konefal, Jan Boguslawski-Michniak, Jan Pawłowski, Stanisław Mossakowski, Maksymilian Ziomek, Adam Szymiczek, Sebastian Molak, Jakub Czerniewicz, Michał Malinowski, Bartosz Suchecki, Jacek Lewicki
http://sp215.info/s3/dokumenty/artykuly/2023/11/unihokej.jpg

http://sp215.info/s3/dokumenty/artykuly/2023/11/Dyplomy.jpg

Fantastyczny mecz rozegrały dziewczynki z klas 7-8 w finale o mistrzostwo Warszawy. Perfekcyjna druga połowa spotkania nie dała upragnionego złotego medalu, ale z wysoko podniesioną głową sięgnęły po srebrny medal ulegając drużynie SP300 - Wilanowia.
Ten sezon się jeszcze nie skończył ale dziewczyny ciężko trenując bardzo wyraźnie zaznaczyły swoją obecność w Warszawie zdobywając złoty medal w kategorii klas 4-6 oraz srebrny w klasach 7-8 Serdeczne gratulacje dla wszystkich.
Kończymy rywalizację z dwoma medalami. Brawo Brawo Brawo

Zapraszamy do oglądania zdjęć

http://sp215.info/s3/dokumenty/artykuly/2023/11/pilka-dziewczat.jpgDziewczynki starsze klas 7-8 idą w ślady młodszych koleżanek!!!!
Wygrywając w dzielnicy Praga Południe przyszedł czas na rozgrywki w grupie kwalifikacyjnej o mistrzostwo Warszawy.
W mocno okrojonym składzie udało się wyrwać zwycięstwo w drugim meczu. To zwycięstwo dało dziewczynom awans do kolejnej grupy w walce i mistrzostwo. O pierwszym meczu chcemy jak najszybciej zapomnieć.

Zapraszamy do oglądania zdjęć

http://sp215.info/s3/dokumenty/artykuly/2023/11/image0a.jpg3 miejsce w dzielnicy w szachach drużynowych zdobyli:
Piotr Żwinis, Michał Kumik, Vadzim Tsimafeu, Maria Wasilewicz