Podsumowanie zbiórki rzeczowej na rzecz dzieci z Ukrainy

W związku z wojną na Ukrainie i ogromną falą uchodźców przybywających do naszego kraju Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy z Samorządem Szkolnym zorganizowały zbiórkę rzeczową na rzecz dzieci z Ukrainy.

Dary rzeczowe w postaci żywności długoterminowej (tj. konserwy, kasze, ryże, mleko modyfikowane), środki higieniczne (np. pampersy, nawilżane chusteczki, pasty i szczoteczki do zębów), leki przeciwbólowe, materace, śpiwory, koce zbieraliśmy w naszej szkole od wtorku 1.03. do piątku 4.03. 2022r.

Uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie włączyli się w akcję i przynosili dary do szkoły i zostawiali w wyznaczonym miejscu. Za co składamy serdeczne podziękowania. Zebrane produkty zostały przekazane Fundacji HONOR POMAGANIA DZIECIOM, która wspiera dzieci z domu dziecka przybyłe z Ukrainy.

Dziękujemy szczególnie  rodzicom, którzy poświęcili swój czas i  pomogli w transporcie paczek.

Organizatorzy SKW i Samorząd Uczniowski